Generátor dusíku PSA PPNG 100-800 HE

Prémiový generátor Pneumatech pro vysokou čistotu dusíku a vysoký průtok. Pro Váš provoz zajistí výkon, účinnost a čistotu na špičkové úrovni.

Generátor PPNG 100-800 HE PSA dosahuje čistoty dusíku až 99,999% a využívá technologii Pressure swing adsorption (PSA). Tlak dusíku lze automaticky regulovat, stejně jako čistotu, kterou lze pomocí zirkonových snímačů také spolehlivě měřit. Spořič s proměnlivým průtokem pomůže ušetřit až 40% energie a díky novému cyklu práce/regenerace a špičkovému molekulárním sítu CMS je zajištěna vysoká efektivita zařízení. Společnost Pneumatech garantuje životnost generátoru včetně molekulárního síta nejméně na 15 let, a to při plném zatížení. Kvalitní svařovaná konstrukce je vyrobena tak, aby zařízení mohlo pracovat stále na plný výkon. Samozřejmostí jsou ochranné prvky zvyšující bezpečnost provozu.

Generátor lze bez problému umístit do venkovních prostor, protože odolá teplotám až do -10°C/14°F. Inovativní řízení a monitorování PurelogicTM umožňuje například sledování kvality přiváděného vzduchu, jeho případné odvádění v případě znečištění, dále také monitorování a řízení průtoku dusíku, čistoty a tlaku a další možnosti. Na vyžádání je dostupná i služba vzdáleného sledování IKONY.

Zařízení najde své uplatnění například při řezání laserem, balení v modifikované atmosféře, bateriové výrobě, nebo také při výrobě kávy a piva.

Díky eliminaci externích dodávek dusíku snížíte náklady a také uhlíkovou stopu Vaší společnosti. Generátor byl navržen přímo pro cyklické zatížení, a v kombinaci s kvalitní konstrukcí a kvalitním uhlíkovým molekulárním sítem zaručuje dlouhou životnost.

Hlavní výhody generátoru PPNG 100-800 HE PSA:

  • čistota dusíku až 99,999%
  • široké možnosti regulace, monitoringu a ochrany
  • možnost umístění do venkovních prostor
  • inovativní řízení PurelogicTM