Vysokotlaké dusíkové sestavy - skid PPNG HE

Skid Pneumatech PPNG HE poskytuje profesionální řešení pro ty nejnáročnější aplikace, které vyžadují provozuschopnost, čistotu, průtok a kvalitu plynu na té nejvyšší úrovni. Součástí skidu je kompresor s proměnnými otáčkami (VSD), vysokotlaký booster, prémiový generátor dusíku PSA a uskladnění a úprava dusíku. Provedení plug-and-play Vám umožní dusík vyrábět a skladovat bez zbytečných komplikací.

Pokud chcete vyrábět a skladovat dusík ihned, dusíkový skid je tou správnou volbou. Nabízí komplexní stlačování vzduchu a zvyšování jeho tlaku, výrobu dusíku o čistotě až 99,999% a také skladování plynu.

Další možnou variantou je také 40barová verze pro výrobu dle potřeby nebo 300barová verze pro skladování v lahvích. Individuálně lze také vybrat nejrůznější velikosti a prvky příslušenství, které uspokojí Vaše specifické potřeby v oblasti dusíku.

Volitelně je možno využít inovativní monitorování a ovládání pomocí technologie Purelogic. Díky ní lze sledovat kvalitu vzduchu v místnosti, průtok a čistotu dusíku nebo také řízení a kontrolu tlaku. Dálkový monitoring pak volitelně zajištuje služba ICONS.

Díky eliminaci externích dodávek dusíku snížíte náklady a také uhlíkovou stopu Vaší společnosti. Dusíkové skidy se skládají z moderních a efektivních zařízení a technologií. Přestože se jedná o složitý celek, vše je vyvinuto a uspořádáno kompaktně a s důrazem na co nejjednodušší instalaci, provoz a servis.

Dusíkové skidy najdou své uplatnění například při řezání laserem, balení potravin a nápojů, ale také například při plnění letadlových pneumatik a obecně v oblasti výroby letadel.

Hlavní výhody generátoru skidu PPNG HE:

  • čistota dusíku až 99,999%
  • komplexní celek pro generování, úpravu a skladování dusíku
  • volitelně také 40 barová nebo 300 barová verze s širokým množstvím příslušenství
  • kompaktní uspořádání celého celku

Soubory ke stažení