Generátor dusíku PSA PPNG 6-90 HE

Prémiový generátor Pneumatech pro nízký až střední průtok a vysoké čistotě dusíku. Vysoká spolehlivost, efektivita a životnost.

Generátor PPNG 6-90 HE PSA dosahuje čistoty dusíku 95 až 99,999% a využívá technologii Pressure swing adsorption (PSA). Tlak dusíku lze automaticky regulovat, stejně jako čistotu, kterou lze pomocí zirkonových snímačů také spolehlivě měřit. Moderní cyklus tlakové adsorpce a kvalitní činidlo, kterým je molekulární síto, zajišťuje efektivitu provozu. Funkce Variable Flow Saver zajišťuje úsporu až 40% energie při nízkém zatížení. Zařízení bylo testováno pro cyklické zatížení a extrudovaný profil zajišťuje kvalitní konstrukci. V kombinaci s ochrannými prvky se tedy jedná o zařízení s dlouhou životností.

Generátor lze bez problému umístit do venkovních prostor, protože odolá teplotám až do -10°C/14°F. Inovativní, energeticky úsporné řízení a monitorování PurelogicTM umožňuje například sledování kvality přiváděného vzduchu, jeho případné odvádění v případě znečištění nebo automatický start. Na vyžádání je možnost vzdáleného monitoringu pomocí služby ICONS.

Zařízení najde své uplatnění například při balení v modifikované atmosféře, pájení, metalurgii či v oblasti farmacie.

Díky eliminaci externích dodávek dusíku snížíte náklady a také uhlíkovou stopu Vaší společnosti. Generátor byl navržen přímo pro cyklické zatížení, a v kombinaci s kvalitní konstrukcí a kvalitním uhlíkovým molekulárním sítem zaručuje dlouhou životnost.

Hlavní výhody generátoru PPNG 6-90 HE PSA:

  • čistota dusíku 95 až 99,999%
  • úspora až 40% energie při nízkém zatížení díky funkce Variable Flow Saver
  • možnost umístění do venkovních prostor
  • inovativní řízení PurelogicTM