Generátory kyslíku PSA PPOG 2-18 HE

Nejlepší ve své třídě. Tento úsporný generátor Pneumatech zajistí potřebné množství kyslíku v čistotě, kterou Váš provoz potřebuje, a to i s důrazem na ekologii. Využívá technologii Pressure swing adsorption (PSA).

Kompaktní provedení generátoru s nízkými nároky na prostor přináší 30% úsporu v porovnání s běžnými generátory. Díky systému Variable Flow Saver je možno uspořit dodatečně až 70% energie při práci v nízkém zatížení. Snímač čistoty kyslíku s tlakovým regulátorem a průtokoměrem zajišťuje monitoring kvality vstupního vzduchu, díky kterému je k dispozici stálý přísun vysoce kvalitního kyslíku. Jednotka řízení Purelogic usnadňuje spuštění a dovoluje nastavit čistotu plynu. Lze připojit k systémum DCS, SCADA, PLC.

V důsledku eliminace dopravy kyslíku externím dodavatelem lze díky generátoru uspořit 50 – 90% nákladů, souběžně dochází ke snížení ekologické stopy. Špičková technologie Pneumatech vyžaduje menší kompresory a generátory pro stejnou spotřebu kyslíku, což snižuje investiční náklady a optimalizuje provoz.

Generátor najde uplatnění například v oblasti akvakultury a ozonu, ale také v oblasti zařízení pro hyperbarickou kyslíkovou terapii a výrobu bioplynu.

Hlavní výhody generátoru kyslíku PPOG 2-18 HE PSA:

  • úspora až 30% v porovnání se standardními generátory
  • úspora až 70% energie při nízkém zatížení díky systému Variable Flow Saver
  • úspora 50 - 90% nákladů oproti externím dodávkám kyslíku
  • možnost připojení k systémům DCS, SCADA, PLC

Volitelné příslušenství