Nabízíme Vám možnost ubytování v jednom z objektů „Opilých sklepů“, které se nacházejí ve Velkých Pavlovicích. Městečko leží na jihu Moravy a je známé hlavně díky dobrému vínu, historii přilehlého okolí, krásné přírodě a folklóru. 

Apartmán v objektu Opilé sklepy ve Velkých Pavlovicích

Svou výrazně sytou, hravou barevností a netradičním architektonickým řešením, vytváří řada 15 sklepních objektů, zaříznutých do svahu Staré Hory, novou, nepřehlédnutelnou dominantu Velkých Pavlovic. 

Již za krátkou dobu po svém dokončení, se nově vzniklá sklepní ulička stala vyhledávaným cílem turistů a vycházek místních občanů. Ti však jen zřídka mohou ocenit také vnitřní řešení objektů, včetně jejich propojení s navazujícími vinicemi a ovocnými sady dveřmi v zadním průčelí 2. nadzemního podlaží.

V přízemí, v hlavní „hodovní“ místnosti, upoutá pozornost dizajnové závěsné svítidlo a pod ním stojící masivní dubový kruhový stůl. Stůl, lavice a židle v místnosti tvoří ucelený nábytkový komplet, navržený a realizovaný výlučně pro potřeby této stavby.Barevnost interiéru každého z objektů reflektuje barevnost jeho fasády.

Ve 2. nadzemním podlaží jsou umístěny dvě klimatizované ložnice, každá s vlastním hygienickým zázemím a televizí. Velká ložnicová okna a balkony nabízí neopakovatelné výhledy na širokou krajinnou scenérii, která je na jižním horizontu ohraničována až pozadím karpatských kopců.

Podzemí objektu skrývá klenutý sklep s archivem vín místních vinařů, vhodně doplněný zajímavě řešeným degustačním stolem s deskou z umělého kamene.