Vážení hosté, milovníci kultury, přírody, historie a dobrého vína,

Pokud máte zájem o ubytování v nejoblíbenější turistické destinaci jižní Moravy, v samém srdci lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO, v Lednici, jste na správném místě.

Apartmán v objektu Apollon v Lednici

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech YNNA A3 a B3, které jsou součástí ubytovacího komplexu Apollon Resort . Apartmány leží v bezprostřední blízkosti Lázní Lednice a působivé kolonády, která navazuje na zámecký park. Pro poznání jedinečného krajinného komplexu jsou naše apartmány YNNA přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni nebo v kočáře, či oddych a poznání jednoho z nejkrásnějších koutů České republiky. Další možností je využití Lázní Lednice pro wellness pobyt nebo léčebný pobyt. A v neposlední řadě zde zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které Vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad nebo k další dominantě parku, Minaretu.

O ubytování hostů resortu se stará správce, který Vám při příjezdu předá klíče od apartmánu, provede Vás a seznámí s provozem. Ubytování probíhá od 14:00 hod do 20:00 hod. Před příjezdem do Lednice prosím kontaktujte správce na telefonním čísle +420 792 490 085 a dohodněte se na přesném čase Vašeho příjezdu a předání apartmánu. Při odjezdu správce apartmán zkontroluje a převezme si od Vás klíče. Standartní opuštění apartmánu v den odjezdu je do 11:00 hod. Správce Vám bude k dispozici i během celého pobytu. Každý apartmán má svoji plně vybavenou kuchyni. 

Srdečně Vás zveme a těšíme se na vaši návštěvu 
za firmu YNNA, spol. s r.o.
Yvona Nemčoková
Jednatelka společnosti