Champion KA4 4kW

Katalogové číslo: CMP1026767B1
Cena: 72 598,79 Kč (včetně 21% DPH)
Typ kompresoru KA4
Maximální přetlak 10 bar
Dopravní množství vzduchu při 31,8 m3/h
Motorizace 4 kW
Hlučnost 61 dB(A)
Váha 106 kg
Připojení 1/2''
Vzdušník bez
Kondenzační sušička bez

Dvoupolohové jednostupňové šroubové kompresory KA 2-5 s řemenovým převodem a přímým rozběhem, nebo s rozběhem hvězda trojúhelník.

Špičkové kompresory Champion ze skupiny Gardner Denver, jsou garancí efektivity výroby stlačeného vzduchu. Důkazem spolehlivosti těchto zařízení je standardní garance 24 měsíců od dodání. Již v první fázi nabídky od nás dostanete servisní plán. Tzn. kompletní přehled servisních nákladů, včetně ceny za práci a dopravu servisního technika. Standardně jsou tyto kompresory vybaveny, počítadlem moto-hodin, manometrem a tlakovým spínačem. Start kompresorů je přímý bez rozběhu. Řada KA 4 a 5 může být vybavena řídící jednotkou C-PRO 1.0, která mimo jiné zajišťuje rozběh hvězda/trojúhelník. 

Možná konfigurace:

  • samostatný kompresor
  • kompresor na vzdušníku
  • kompresor na vzdušníku se sušičkou

Volitelné příslušenství:

  • automatickým vypouštění kondenzátu ze vzdušníku
  • sada filtrů namontována za sušičkou, včetně bypasu 

Nízká hlučnost

Konstrukce chladícího systému a ideální proudění chladícího vzduchu zaručuje vysokou efektivitu chlazení za velmi nízké hlučnosti. Hlučnost kompresorů se pohybuje okolo (61-66 dB).

Mikroprocesorová jednotka C-PRO 1.0 - za příplatek pro verze KA 4-5

Elektronická řídicí jednotka Air Basic 2 je intuitivně ovladatelná a umožňuje plně řídit a monitorovat stav kompresoru. 
Jednotka startuje motor hvězda/trojúhelník, kontroluje směr otáčení, při dosažení vypínacího tlaku automaticky odlehčuje, umožňuje dálkové ovládání, indikuje všechny ochranná a výstražná hlášení a kompletní řadu zpráv spojených s běžnou údržbou.

Energeticky úsporné kondenzační sušičky CT

Kompresor může být vybaven integrovanou, nebo externí kondenzační sušičkou CT s tlakovým rosným bodem +3°C. Sušička je vybavena elektronickou řídící jednotko, která maximalizuje ekonomický provoz a stabilní tlakový rosný bod. Jednotka je vybavena pamětí poruch a displejem pro indikaci TRB a servisu.